Методи Магії Хаосу і Дзеркального Коридору

Коротко опишемо методи, які використовують фахівці нашого Салону, оскільки вони сильно відрізняються від традиційної Земної Егрегориальної Магії.

 

Ми працюємо безпосередньо з Міра Творцями, що створили Всесвіт : Хаосом, Порядком і Дзеркалом. 

 

Магія Хаосу 

Магія Хаосу грунтована на Символьному Резонансі Адепта і Сили Хаосу, що Творить, що дозволяє робити дію найпотужнішим джерелом сили у Всесвіті - Пред-Вічным Хаосом.  Такі дії непереборні для Земної Егрегоріальной Магії і тому жоден земний маг не зможе протиставити що-небудь Магії Хаосу. 

 

Найбільш поширеними методами Магії Хаосу є:

Мистецтво Володаря Вогню Розуму 
Дозволяє впливати на Розум мешканця Землі, змушуючи його до якій-небудь дії.  Основною складністю цього Мистецтва є необхідність  виділити "тонке тіло" мешканця Землі і відобразити його на знак Суті Правого Ока Хаосу. Зробити це можна або на особистому прийомі, або в той час, коли мешканець Землі спить(у час певної фази сну відбувається вихід "тонкого тіла"). Крім того маг повинен дуже чітко віддавати наказ, при цьому грунтуючись на внутрішній символіці особи(тобто на тому, що психологи називають Якорями).  У зв'язку з цим, це Мистецтво використовують в основному для чищення від магічної дії, хоча можна використати і ширше. 
 
Мистецтво Виверження
Дозволяє створити на основі будь-якого земного предмета - Магічний Артефакт (наприклад,  Захисний Амулет або Чистяче Зілля). Більше того, такий Магічний Артефакт може бути створений видалено, магові потрібно лише фотографію початкового предмета.  
 
Мистецтво Брехні Пре-Творення
Дозволяє працювати з Долею Особи, яка записана в особливій області Задзеркалля, що називається Гранню Брехні. Проникнувши в Грань Брехні, маг може змінювати Долю Особи на власний розсуд. Це Мистецтво використовують як для зняття родових проклять, так і для складних випадків любовної магії. Також можна створити родове прокляття, що принципово не знімається земною Егрегориальною Магією
 

У відмінності від Егрегориальної Магії, в якій спочатку закладена концепція "відкату", Магія Хаосу діє без відкатів. В результаті, за дію Магією Хаосу замовникові не доводитися розплачуватися всякими неприємними наслідками. 

 

Магія Дзеркального Коридору

Магія Дзеркального Коридору є однією з чотирьох форм Магії Порядку, при чому є найбільш універсальною формою. Над Осереддям Пред-Вічного Порядку виникає Дзеркальний Коридор - особливий Над-Простір, в якому відбивається 17 Класів Сил. Ці 17 Класів Сил і є джерелами магічної дії. 

 

17 Класів Сил можна розділити на 8 груп:

 
Група 1. Абсолюты
У неї входять три Класи Сил : Нація, Перед-Особи Моделі і Коридорний Дракон.  
 
Перший Клас НАЦІЯ визначає національну самосвідомість деякої спільності мешканців Землі, що називається "народ". Його зазвичай використовують для роботи з Грошовим Каналом. 
 
Другий Клас ПЕРЕД-ОСОБИ МОДЕЛІ є будь-якою зв'язковою і внутрішньо-логічною теорією.  
 
Третій Клас КОРИДОРНИЙ ДРАКОН формує цілі Планетарні Світи(Круги Відображень) і для практичних завдань використовується рідко.
 
Група 2. Бінарні Сили
У неї входять чотири Класи Сил : Порожнеча, Тіла Втілених, Доля  і Джерело Марень.
 
Перший Клас ПОРОЖНЕЧА є ніщо інше як фізичний вакуум. Може бути використаний для роботи квантовими полями.
 
Другий Клас ТІЛА ВТІЛЕНИХ визначає структуру так званих "тонких тіл" і енергетичних центрів - "чакр" мешканця Землі. Використовується для дії на Особу дуже широко.
 
Третій Клас ДОЛЯ задає павутину причинно-наслідкових зв'язків Особи. Використовується для роботи з Долею і часто вимагає поєднання з Мистецтвом Брехні Пре-Творення. 
 
Четвертий Клас ДЖЕРЕЛО МАРЕНЬ формує так звані Світи Марень(Чарівні Світи).  До речі, Варта "Примарної Рами" і "Кришталевої Вежі" - мешканці таких ось Чарівних Світів.   
 
Група 3. Тернерные Сили
У неї входять три Класи Сил : Пред-Вічни, Після-Вічні, Гипер-Полярність 
 
Перший Клас ПРЕД-ВІЧНИ це дзеркальні образи Пред-Вічних Сил, що Творять: Хаосу, Порядку і Дзеркала. Використовується для глобальних  дій і творення нового
 
Другий Клас ПІСЛЯ-ВІЧНІ це так звана "Трійця Божа". Використовується для глобальних дій і класифікацій. 
 
Третій Клас ГИПЕР-ПОЛЯРНІСТЬ є складним поняттям, що відноситься до Класу Шляхів. Сама Магія Дзеркального Коридору пов'язана з один із Зубців Гипер-Полярністі. 
 
Група 4. Искуственные Существва 
Містить один Клас ШТУЧНІ ІСТОТИ. Прикладом Штучних Істот  є різні "лярви" і "мислеформи", що створюються людьми. За допомогою Магії Дзеркального Коридору можна створювати і стійкіших Штучних Істот. Проте, слід пам'ятати, що Штучні Істоти завжди залишаються роботами, що діють за закладеною в них програмою. 
 
Група 5. Особи
Містить три Класи: Телоформы, Мови, Тіні 
 
Перший Клас ТЕЛОФОРМЫ є Ідеальною Телоформу(наприклад людини, але можна і тварини), і фізіологію, що задається нею, і психологію Особи. Використовується для дії на фізіологію тіла і саму примитивну психологію (підсвідомі реакції). 
 
Другий Клас МОВАМИ є Категориии Розмовних Мов(характерних для деякого типу Осіб).  Використовується для дії на свідомість Дійсності.
 
Третій Клас ТІНІ є Особами Снореальности. Відмітимо, що кожна людина має свою Тінь, що мешкає в Задзеркаллі Снів. Використовується для дії на області Нездійсненого і ряд інших явищ Сну.
 
Група 6. Стихії 
Містить один Клас СТИХІЇ. Використовується для роботи із Стихіями Матерії
 
Група 7. Егрегори 
Містить один Клас ЕГРЕГОРИ, які формують Колективний Світ Розуму деякої групи мешканців Землі. Головною властивістю Егрегора є його колективність: тобто девіз "роби як всі, думай як всі", а будь-яке відхилення від середнього карається більш менш жорстко. Відмітимо, що Земна Егрегоріальной Магія пов'язана з цим Класом.
 
Група 8. Задзеркалля 
Містить один Клас ЗАДЗЕРКАЛЛЯ, що формує три рівні Примарного Світу. Робота з силами Задзеркалля широко використовується в Магії Дзеркального Коридору, наприклад на цих силах побудовані "Примарна Рама" і "Кришталева Вежа".
 
 

Магія Дзеркального Коридору дозволяє створювати конкретніші, точкові дії. У нашому Салоні широко використовується Об'єднанні Магій Хаосу і Дзеркального Коридору, побудовані на знаннях цивілізації Шіншійа.  

 

Коротко опишемо три інші форми Магії Порядку

 
Магія Примарних Світів
Друга форма Магії Порядку, що дозволяє безпосередньо працювати з Примарними Світами. Має перетин з Класом ЗАДЗЕРКАЛЛЯ Магії Дзеркального Коридору. 
 
Магія Божественних Ігор
Третя форма Магії Порядку, пов'язана з участю у Божественних Іграх. До речі, заклик до Ангелу або Демону(у земній Каббалі), заклик до Язичницького Бога(у земному язичництві) - найпримітивніший метод Магії Божественних Ігор. Природно, що у будь-якій Грі робляться ставки: в цьому випадку ставкою завжди є Шлях Особи Людини. Оскільки Боги і інші Гравці мають значно більший досвід Гри, чим земна Людина, виграти Гру для людини скрутно. 
 
Магія Бажань
Четверта форма Магії Порядку, пов'язана з безпосередньою реализациией Бажання Особи. Вимагає від Особи витрат особливої форми енергії - Жару Іскри. Відмітимо, що якщо Бажання для реалізації вимагає Жару більше, ніж є у Особи - Особа захворює і помирає. Крім того, Бажання реалізується "рано чи пізно, так або інакше". Взагалі, досить небезпечна і складна форма Магії Порядку.